CCGDeKuststrook

Subtitle

Mooie Prestaties in CCG De Kuststrook

Regels zijn verhouding 1 op 5 en minimaal 50% prijs.

liefhebber zit bij de 1e 100 duiven.

beste prestatie beoordeling is door het bestuur.

 

Dirk Buwalda heeft 3 prijzen beschikbaar gesteld.

Hanjo de Groot steld ook weer prijzen beschikbaar.

voor wie dit mooie voorbeeld wil volgen neem contact op met het bestuur.

Mooie prestatie's 11-09-21 Tongeren

1e N.Silvius 7/7 100%

2e T.D.Reitsma 2/2 100%

3e P.Pander 10/8 80%

C.N.N.Silvius 10/8 80%

J.J.Hoogland 8/6 75%

R.Schotanus 10/7 70%

H.Schreuder 6/4 66,66%

T.Bakker 6/4 66,66%

Comb Heeres 9/6 66,66%

T.Wouda 6/4 66,66%

E.Alkema 10/6 60%

Team Smit 20/12 60%

Gebr Kwast & Zn 10/6 60%

S.Zwart & Zn 9/5 55,55%


Mooie prestatie's 04-09-21 Venlo

1e E.Alkema Harlingen 10/9 90%

2e S de Wit Sneek 21/16 76,19%

3e N.Silvius 7/5 71,42%

J.J.Hogland 10/7 70%

P.Pander 10/7 70%

C.N.N.Silvius 10/7 70%

S.Zwart & Zn 9/6 66,66%

H.N.Schreuder 6/4 66,66%

Reitze Schotanus 10/6 60%

Team Smit 18/10 55,55%

O.Adema 9/5 55,55%

De Jong/Winsemius 10/5 50%

Hok v Anderl/Terluin 10/5 50%

R & E Hoekstra 10/5 50%


Mooie prestie's Reims 28=08-21

1e S.R.Walda Oudega 18/10 

1e S.Zwart & Zn Harlingen 21/11 


Mooie prestatie's 28-08-21 Venlo

1e J.J.Hoogland Midlum 10/10 100%

2e O.Adema Bolsward 6/6 100%

3e S.Zwart & Zn Harlingen 9/8 88,88%

Gebr Kwast & Zn 10/8 80%

E.Alkema 10/8 80%

De Jong/Winsemius 10/7 70%

H.N.Schreuder 6/4 66,66%

Hok v Andel/Terluin 20/13 65%

C.N.N.Silvius 20/12 60%

S.R.Walda 20/12 60%

R.Schotanus 10/5 50%

R & E Hoekstra 10/5 50%

Sj v/d Boom 10/5 50%

A.A.Zijlstra 18/9 50%


Mooie Prestatie's 21-08-21 duiven

1e J.J.Hoogland Midlum 8/8 100%

2e Gebr Kwast & Zn Harlingen 10/8 80%

3e Reitze Schotanus Sloten 10/8 80%

Hok v Andel /Terluin 20/15 75%

O.Adema 3/2 66,66%

L.Scholten 6/4 66,66%

Team Smit 21/13 61,9%

A.Mus 10/6 60%

K v/d Kuur 5/3 60%

Flapper/Mulder 57,14%

S de Wit 20/11 55%

M.Hoekstra 13/7 53,84%

A.Halma 6/3 50%

L.Bokma 10/5 50%

J v/d Meulen 4/2 50%

R.Strikwerda 2/1 50%


Mooie Prestatie's 21-08-21 Echternach

1e M.Baggel Sneek 30/20 66,66%

2e M.Hoekstra Marssum 22/14 63,63%

3e Emma Poelstra Winsum 63,15%

De Jong Winsemius 10/6 60%

Rinnie & Arjen Riem 20/11 55%

F.Walda 19/10 52,63%

Sj v/d Boom 20/10 50%


Mooie prestatie's Burdinne-Heron 14-08-21 

1e L.Bokma Dronrijp 25/16 64%

2e M.Hoekstra Marsum 32/19 59,375%

3e R.Strikwerda Arum 29/16 55,17

J.J.Bouma 13/7 53,84%

M.Baggel 30/16 53,33%

Emma Poelstra 19/10 53,63%

F.J.Walda 20/10 50%


Mooie Prestatie's 07-08-21 Heusden-Zolder

1e J.Brouwer Ballum 8/8 100%

2e J.Ruygh Hollum 4/3 75%

3e A.A.Zijlstra 11/7 63,63%


R.Strikwerda 29/17 58,62%

Rinnie & Arjen Riem 26/15 57,69%

J.J.Hoogland 40/22 55%

Sj v/d Boom 20/10 50%

Gebr Heeres 30/15 50%

G.Lambregts 20/10 50%


Mooie prestatie's 31-07-21 Venlo

1e D.Buwalda Franeker 33/19 57,57%

2e J.Boersma Sneek 20/11 55%

3e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 38/20 52,63%

F.Walda 23/12 52,17%



Mooie prestatie's 24-07-21 Kalkar

1e Sj v/d Boom Harlingen 21/13 61,9%

2e F.Walda Balk 25/13 52%

3e J.J.Hoogland 43/22 51,16%

D.Dam 20/10 50%

J.Boersma 20/10 50%


Mooie prestatie's Rayon "De Kuststrook"17-07-21
1e Rinnie & Arjen Riem Harlingen 28/21 75%
2e Sj v/d Boom Harlingen 21/15 71,42%
3e M.Baggel Sneek 37/25 67,56%


Mooie Prestatie's 10-07-21 Chalons en Champagne

1e L.Scholten Sneek 7/6 85,71%

2e Team Smit 6/5 83,33%

3e J.J.Hoogland 10/7 70%

H.Kruisenga 10/7 70%

T.Bakker 10/7 70%

A.Halma 6/4 66,66%

Comb Corbier 10/6 60%

D.Buwalda 10/6 60%

C.N.N. Silvius 7/4 57,14%

S.Zwart & Zn 9/5 55,55%

Mulder/Prins 9/5 55,55%

J.Zwart 8/4 50%

M.Adema 10/5 50%


Mooie Prestatie's 10-07-21 Zutphen


1e J.Boersma Sneek 22/17 77,27%

2e D.Buwalda Franneker 35/21 60%

3e H.Bakker Midlum 9/5 55,55%

L.Scholten 24/13 54,16%

Comb Heeres & Zn 26/14 53,84%

Reimer Strikwerda 34/17 50%


Mooie Prestatie's Issoudun 03-07-21

1e Henri Pander Balk 5/3 60%

2e K.Mous Hemelum 10/5 50%

3e Geert Schilstra Hemelum 10/5 50%

S.R.Walda 8/4 50%

Hok v Andel/Terluin Hijlaard 2/1 50%


Mooie Prestatie's 25-06-21 Rethel

1e Team Smit Sneek 6/5 83,33%

2e E.Alkema Harlingen 10/7 70%

3e A.Halma Harlingen 9/6 66,66%


L.Scholten 5/3 60%

Flapper/Mulder 14/7 50%

S de Wit 6/3 50%

Rinie en Arjen Riem 10/5 50%


Mooie prestatie's 19-06-21 Lorris 

1e F.Kampstra Sneek 2/2 100%

2e J.Pietersma Balk 5/4 80%

3e S.R.Walda Oudega 9/7 77,77%

W.Buwalda 6/3 50%

R.Schotanus 2/1 50%


Mooie prestatie?s 13-07-21 Chimay

 

1e Pascal Poelstra Winsum 3/3 100%

2e Reitze Schotanus Sloten 1/1 100%

3e Eric Alkema Harlingen 10/9 90%

 

Tjeerd Bakker 10/9 90%

S.Zwart & Zn 10/7 70%

D.Buwalda 11/7 63,63%

De Jong/Winsemius 60%

J.J.Hoogland 10/6 60%

S.R.Walda 12/7 58,33%

Feikema & Feikema 10/5 50%

Gebr Heeres & Zn 10/5 50%

Sj v/d Boom 18/9 50%


Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? 06-06-21 Sittard

1e D.Buwalda Franeker 11/7 63,63%

2e J.Zwart Sneek 9/5 55,55%

3e R.Strikwerda Arum 20/11 55%

 

W.Buwalda 2/1 50%

Gebr Heeres & Zn 50%

J.Bosgra 12/6 50%


Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? 06-06-21 Sens

1e Wouter de jong st. Annaparochie 2/2 100%

2e Logemann/de Jong Igelum 25/19 76%

3e S de Wit Sneek 9/6 66,66%

 

L.Scholten 10/5 50%

C.Tolsma 2/1 50%

Geert Schilstra 10/5 50%


Mooie Prestatie's Chimay 29-05-21

1e Team Smit Sneek 12/10 83,33%

2e J.Pietersma Balk 14/11 78,57%

3e R.Schotanus Sloten 18/13 72,22%

J.hoogland 15/10 66,66%

L.Scholten 15/10 66,66%

W.Buwalda 23/15 65,21%

D.Buwalda 27/17 62,96%

M.Hoekstra 16/10 62,50%

M.Baggel 8/5 62,50%

P.Pander 34/21 61,76%

Sj v/d Boom 28/17 60,71%

A.Halma 10/6 60%

Gebr Heeres & Zn 30/17 56,66 %

L.Bokma 30/17 56,66%

C.N.N. Silvius 17/9 52,94%

S.R.Walda 29/15 51,72%

T.Bakker 33/17 51,51%

E.Broekhuizen 10/5 50%

Jelle Zwart 20/10 50%

J.Oppenhuizen 4/2 50%


Mooie prestatie's 23-05-21 Sourdun

1e K van der Kuur Minnertsga 5/4 80%

2e L.Scholten  Sneek 10/7 70%

3e Team Smit Sneek 6/4 66,66%

Sj v/d Boom 6/4 66,66%

H.Bootsma 8/5 62,5%

G.Lambregts 16/9 62,50%

D.Dam 5/3 60%

S.R.Walda 14/8 57,14%

S de wit Sneek 9/5 55,55%

J.Wijnberg 2/1 50%

S.Kanger 2/1 50%

Mooie prestatie's 23-05-21 Sittard

1e Comb Heeres Franeker 8/6 75%

2e Team Smit Sneek 10/7 70%

3e B.Flapper Bolsward 10/7 70%


M.Baggel 3/2 66,66%

J.Zwart 16/10 62,50%

S.R.Walda 15/9 60%

Rinnie en Arjen Riem 5/3 60%

J.Pietersma 12/7 58,33%

Sj v/d Boom 23/12 52,17

C.N.N. Silvius 10/5 50%

J.Boersma 8/4 50%

M.Hoekstra 8/4 50%


Mooie prestatie's 08-05-2021 Chimay

1e Sj v/d Boom Harlingen 31/21 67,74%

2e Team Smit Sneek 12/8 66,66%

3e G.Lambrechts Terschelling 20/11 55%

Gebr Kwast & Zn 35/19 54,28%

J.J.Hoogland 17/9 52,94

Feikema/Feikema 17/9 52,94%

Rinnien en Arjen Riem 20/10 50%


Mooi prestatie's Burdinne Heron 01-05-21

1e M.Baggel Sneek 10/8 80%

2e S.Zwart Sneek 21/15 71,42%

3e J.Pietersma Balk 24/17 70,83%

Flapper/Mulder 20/14 70%

E.Alkema 20/14 70%

L.Scholten 16/11 68,75%

Team Smit 16/11 68,75%

Sj v/d Boom 31/21 67,74%

B.Flapper 30/20 66,66%

H.Schreuder 18/12 66,66%

R.Schotanus 22/14 63,63%

Comb Corbier 30/19 63,33%

F.Feikema 26/13 65%

F.Walda 29/17  58,62%

S.Walda 30/17 56,66%

J.Hoogland 18/10 55,55%

D.Buwalda 29/16 55,17%

Hok v Andel/Terluin 20/11 55%

Gebr Heeres & Zn 45/24 53,33%

H v Velzen 25/13 52%

T.Bakker 35/18 51,42%

Rinnie & Arjen Riem 24/12 50%

S.Zwart & Zn 30/15 50%



Mooie prestatie's 24-4-21 Heusden-Zolder

1e Sj v/d Boom Harlingen 31/26 83,87%

2e L.Scholten Sneek 16/11 68,75%

3e A.A.Zijlstra Harlingen 16/11 68,75%


J.Pietersma 24/16 66,66%

Gebr Kwast & Zn 36/24 66,66%

Rinnie & Arjen Riem 24/16 66,66%

H.Schreuder 18/12 66,66%

A.Halma 17/9 64,28%

Team Smit 16/10 62,5%

Gebr Heeres & Zn 50/30 60%

Flapper/Mulder 20/12 60%

Hok v Andel/Terluin 24/14 58,33%

J.J.Hoogland 19/11 57,89%

L.Bokma 35/20 57,14%

O.Adema 16/9 56,25%

S.Zwart & Zn 30/16 53,33%

S de Wit 19/10 52,63%


Mooie prestatie's 17-04-21 Boxmeer

1e M.Baggel Sneek 10/9 90%

2e Sj v/d Boom Harlingen 32/24 75%

3e L.Scholten Sneek 16/11 68,75%

R.Schotanus 23/15 65,21%

J.Pietersma 23/15 65,21%

J.Hoogland 20/13 65%

A.Zijlstra 17/11 64,70%

F.J.Walda 32/20 62,5%

Team Smit 16/9 56,25%

S.R.Walda 29/16 55,17%

Gebr Kwast en Zn 37/20 54,04%

S de Wit 19/10 52,63%

Flapper/Mulder 23/12 52,17%

B.Flapper 50/26 52%

K v/d Kuur 10/5 50%

Ringenrace 2022

1e ringenrace 10-07-21 Zutphen
1e N.Silvius Sneek (60e) 882 ?75,00
2e S.R.Walda Oudega (121e) 877 ?60,00
3e T.Bakker Sneek (123e) 859 ?50,00
4e R.Strikwerda (128e) 841 ?40,00
5e S.R.Walda Oudega (166e) 880 ?30,00
6e J.J.Hoogland Midlum (218e) 830 ?25,00
7e Lucas Scholten Sneek (242e) 827 ?25,00
Reclame voor einde seizoen.


2e ringenrace 17-07-21 Duiven

1e S.Zwart & Zn Harlingen (56e) 839 ?75,00

2e Rinnie & Arjen Riem Harlingen(107e) 885 ?60,00

3e Sj v/d Boom Harlingen (113e) 847 ?50,00

4e Gebr Kwast & Zn Harlingen (124e) 835 ?40,00

5e D.Buwalda Franeker (144e) 862  ?30,00

6e Reimer Strikwerda Arum (155e) 841 ?25,00

7e Hok v Andel/Terluin Hijlaard (167e) 873 ?25,00

Reclame voor einde seizoen.


3e ringenrace 24-07-21 Kalkar

1e Sj v/d Boom Harlingen 849 (57e) ?75,00
2e D.Buwalda Franeker 863 (68e) ?60,00
3e Rinnie & Arjen Riem Harlingen 875 (129e) ?50,00
4e Sj v/d Boom Harlingen 847 (159e) ?40,00
5e L.Scholten Sneek 827 (166e) ?30,00
6e K.Mous Hemelum 869 (170e) ?25,00
7e S.R.Walda oudega 879 (181e) ?25,00

Ringenrace 4e vlucht Venlo 31-07-21 1e Tjeerd Bakker Sneek 855 (5e) ?75,00 2e C.N.N.Silvius Sneek 884 (24e) ?60,00 3e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 872 (43e) ?50,00 4e C.N.N.Silvius Sneek 883 (102e) ?40,00 5e Lucas Scholten Sneek 827 (111e) ?30,00 6e D.Buwalda Franeker 862 (118e) ?25,00 7e Gebr Kwast & Zn Harlingen 833 (134e) ?25,00

5e Ringenrace Heusden-Zolder 7-8-21
1e Gebr Kwast & Zn Harlingen 835 (8e) ?75,00
2e L.Bokma Dronrijp 853 (16e) ?60,00
3e T.Bakker Sneek 855 (54e) ?50,00
4e L.Bokma Dronrijp 854 (74e) ?40,00
5e Rinnie & Arjen Riem 876 (84e) ?30,00
6e Comb Heeres Franeker 895 (91e) ?25,00
7e D.Buwalda Franeker 862 (120e) ?25,00

Laatste prijzen 6e ringenrace 14-08-21
1e C.N.N. Silvius Sneek (56e) 884 ?75,00
2e H.Schreuder Dronrijp (71e) 821 ?60,00
3e K.Mous Hemelum (73e) 869 ?50,00
4e Hok v Andel/Terluin Hijlaard (78e) 872 ?40,00
5e S.R.Walda Oudega (92e) 877 ?30,00
6e L.Bokma Dronrijp (105e) 853 ?25,00
7e Sj v/d Boom Harlingen (107e) 849 ?25,00
Ringen zijn weer besteld 80 st voor 2022 je kunt je weer inschrijven maximaal 5 per hok. door geven bij de voorzitter.
Iedereen van harte.

Nieuws Info

Gratis prijzen Rayon "De Kuststrook"Tongeren 11-09-21
1e N.Silvius ?12,50
2e P.Pander ?7,50
4e S de Wit ?5,00
50e S de Hoop ?5,00
100e Comb Mulder/Prins ?5,00

Gratis prijzen 04-09-21 Venlo
1e S.R.Walda Oudega ?10,00
50e C.N.N.Silvius Sneek ?5,00
100e T.Bakker Sneek ?5,00

Gratis prijzen Reims en Beek en Donk 28-08-21
Reims
1e Gebr Heeres & Zn ?12,50
2e R.Schotanus ?7,50
3e J.Boersma ?5,00
50e D.Buwalda ?5,00
100e Sj Grouwstra ?5,00
Beek en Donk
1e F.J.Walda ?10,00
50e H.Brouwer ?5,00
100e Flapper-Mulder ?5,00
Gratis prijzen 21-08-21 Echternach
1e Comb Corbier ?10,00
50e Rinnie & Arjen Riem ?5,00
100e M.Baggel ?5,00

Gratis prijzen 14-08-21 Burdinne -Heron
1e Gebr Kwast & Zn Harlingen ?10,00
50e R.Strikwerda Arum ?5,00
100e D.Buwalda Franeker ?5,00

Gratis prijzen Rayon "De Kuststrook" 07-08-21 Heusden-Zolder
1e Gebr Kwast & Zn Harlingen 10,00
2e H.Kruisenga Bolsward 5,00
3e Elly Broekhuizen Harlingen 5,00
Gratis prijzen 31-07-21 Venlo
1e M.Baggel Sneek ?10,00
50e M.Hoekstra Marssum ?5,00
100e T.Bakker Sneek ?5,00

Gratis prijzen 24-07-21 Kalkar
1e De jong / Winsemius Sebierum ?10,00
50e M.Baggel Sneek ?5,00
100e M.Hoekstra Marsum ?5,00



Gratis prijzen 17-07-21 Duiven
1e Comb Corbier Sneek ?10,00
50e F.J.Walda Balk ?5,00
100e Rinnie & Arjen Riem Harlingen ?5,00

Gratis prijzen Zutphen 10-07-21
1e S de Wit Sneek ?12,50
2e C.N.N.Silvius Sneek ?7,50
3e F.J.Walda Balk ?5,00
50e J,J.Hoogland Midlum ?5,00
100e Reitze Schotanus Sloten ?5,00

Gratis prijzen Chalons de Champagne 10-07-21
1e K.Mous Hemelum ?12,50
2e P.Pander Wijckel ?7,50
3e Gebr Heeres & Zn Kimswerd ?5,00
50e Flapper/Mulder Workum ?5,00
101e C de Boer Stavoren ?5,00

Gratis prijzen Rayon "De Kuststrook"
1e P.Pander Balk ?10,00
50e H.Pander Balk ?5,00
100e Tjeerd Bakker Sneek ?5,00

Gratis prijzen 25-06-21 Rethel
1e Comb Corbier Sneek ?10,00
50e Flapper/Mulder Workum ?5,00
100e P.Pander Wijckel ?5,00

Gratis Prijzen Rayon "De Kuststrook" 19-06-21 Lorris
1e Klaas Mous Hemelum ?10,00
50e S.R.Walda Oudega ?5,00
100e S de Wit Sneek ?5,00

Gratis prijzen Chimay 13-06-21
1e S.R.Walda Oudega ?10,00
50e P.Boschma Bolsward ?5,00
100e F.F.Fiege Midsland Terschelling

Gratis prijzen Sittard 0-06-21
1e E.Sikkes Tjerkwerd 12,50
2e Comb Heeres Franeker 7,50
3e Reimer Strikwerda Arum 5,00
50e H.Kruisenga Bolsward 5,00
100e Hok v Andel Terluin Hijlaard 5,00

Gratis Prijzen Sens 06-06-21
1e L.Scholten sneek 10,00
50e F.J.Walda Balk 5,00
100e Henri Pander Balk 5,00

Gratis Prijzen Chimay 29-05-21
1e Reitze Schotanus Sloten ?10,00
50e Comb Corbier Sneek ?5,00
100e P.Pander Wijckel ?5,00

Gratis prijzen 23-05-21 Sourdun
1e Tjeerd Bakker Sneek ?12.50
3e L.Scholten Sneek ?7,50
4e J.Pietersma Balk ?5,00
50e H.Bootsma Sneek ?5,00
100e Gebr Heeres & Zn Kimswerd ?5,00

Gratis prijzen 23-05-21 Sittard
1e J.Zwart Sneek ?10,00
50e Henri Pander Balk ?5,00
100e J.Vink Balk ?5,00

Gratis prijzen 08-05-2021 Chimay
1e J.J.Hoogland Midlum ?12,50
2e A.Halma Harlingen ?7,50
3e Sj v/d Boom Harlingen ?5,00
51e E.Houter Vlieland ?5,00
100e Feikema/Feikema ?5,00

Gratis prijzen "Rayon de Kuststrook" Burdinne Heron 01-05-21
1e Hok v Andel/Terluin Hijlaard ?10,00
50e O,Adema Bolsward ?5,00
100e J de Groot ?5,00

Gratis prijzen 24-04-2021 Heusden-Zolder
1e P.Pander Wijckel ?10,00
50e Flapper/Mulder Workum ?5,00
100e M.Hoekstra Marssum ?5,00

Gratis prijzen 17-04-21 Boxmeer
1e L.Scholten Sneek ?12,50
2e S.R.Walda Oudega ?7,50
3e F.J.Walda Balk ?5,00
50e A.Wijkstra Midlum ?5,00
100e Gebr Kwast en Zn Harlingen ?5,00




25-03-2021

Beste,

Otto Adema heeft zich beschikbaar gesteld voor de functie van secretaris in het bestuur van Rayon "De Kuststrook"

Wij hebben dit eerder gecommuniceerd en omdat er geen tegen kandidaten zijn verwelkomen we Otto in het bestuur van ons rayon.

Verder zijn de stukken van de voorjaarsvergadering via de mail(secretarissen) naar u gestuurd hier zijn geen reactie's op gekomen dus gaat alles zoals gestuurd.

Verder wensen wij u een goed en gezond seizoen met uw club.


M vr gr,

Voorzitter Rayon "De Kuststrook"

J.J.Hoogland


09-03-2021

VOORJAARSVERGADERNG C.C.G ?DE KUSTSTROOK? DIGITAAL-03-2021.

Geachte leden,

1. Opening vergadering.

2.Mededelingen Bestuur. GEEN

3. Ingekomen stukken. GEEN

4.Gezocht Secretaris graag zo spoedig mogelijk opgeven.

5. Notulen najaarsvergadering. VERGADERING GING NIET DOOR

6.Voorstel vliegprogramma,kampioenschappen. Zie bijlage

7.Ringenrace Rayon ?De Kuststrook? 2020 prijsverdeling . Zie bijlage

8.Gedeelte geld ringenrace voegen bij prijzen Kweker/koper. Zie bijlage

9.feestmiddag/avond 15.00/20.00 18 December 2021

10.Financieel verslag en kascontrole. Zie bijlage verslag penningmeester

11.Rondvraag.

12.Sluiting vergadering.

Eventuele vragen worden persoonlijk beantwoord en ook op de site gezet.

Wilt u de kuststrook sponseren dan kan

dit voor ? 25,00 met een vermelding op de site.

De aangeboden jongen kunnen worden

ingezet op de site van ons rayon.

Alleen liefhebbers die binnen de grenzen van het rayon zitten kunnen meedoen aan de

koper/kweker competitie. Biedingen via [email protected]

Met vriendelijke groet het Bestuur.

Kampioenschappen rayon "De Kuststrook" vliegseizoen 2021:


Per tour 5 kampioenschappen aangewezen en onaangewezen

Vitesse, midfond, fond, jong, natoer

(geldprijzen)

1e onaangewezen ? 10,00

1e aangewezen ? 10,00

2e onaangewezen ? 7,50

2e aangewezen ? 7,50

3e onaangewezen ? 5,00 3e aangewezen ? 5,00

4e onaangewezen ? 5,00 4e aangewezen ? 5,00

5e onaangewezen ? 5,00

5e aangewezen ? 5,00

Asduif per tour ? 7,50

5 Generalen aangewezen en onaangewezen

en 1 Asduif (wandborden)

Meerdaagse Fond, Supervitesse en Natoer

tellen niet mee voor het Generaalkampioenschap (2 vluchten aftrek)

Meerdaagse Fond:

De eerste vermelding op teletekst krijgt een waardebon ter waarde van ? 20,00.

Gratis prijzen op elke vlucht behalve

op elke 1e of laatste van elke tour dan is er een sponsorvlucht.

1e prijs ?

10,00

50e prijs ? 5,00

100e prijs ? 5,00

Er is maar 1 prijs te winnen per

liefhebber, bij een dubbeling vervalt die prijs naar de eerstvolgende liefhebber/duif.

Sponsorvlucht prijzen elke 1e en

laatste vlucht van elke tour.

1e prijs ?12,50

2e prijs ? 7,50

3e prijs ? 5,00

50e prijs ? 5,00

100e prijs ? 5,00

Er is maar 1 prijs te winnen per

liefhebber,bij een dubbeling vervalt die prijs naar de eerstvolgende liefhebber/duif.De sponsorvlucht is altijd de eerste en laatste vlucht van elke tour.

De 1e,2e,3e (J27,28,29) Jonge

duivenvluchten zijn voor de kweker/koper competitie dit jaar 2021.

Als er 1 jonge duivenvlucht vervalt

door slecht weer etc. worden de prijzen over de volgende 3 jonge duivenvluchten vervlogen.

Derbyvluchten:

3e vitesse ,3e midfond, 3e Jonge 2e

dagfond en 2e natour vlucht.

Overzichten prijswinnaars vluchten en

kampioenen:

Zie tijdens vliegseizoen op de site

Kuststrook: www.freewebs.com/ccgdekuststrook

Aan eventuele fouten en/of wijzigingen

kunnen geen rechten aan verbonden word


Kampioenschappen 2021

Per toer tellen de volgende vluchten

Vitesse 6 X V14,15,16,17,20,22.

Midfond 6 X M 18,19,21,23,25,27. zonder

M24

Fond 5 X E 20,22,24,26,28.

Jong 8 X J 27,28,29,30,31,32,33,34.

Natoer 4 X N 33,34,35,36.

Generaal

1e .4 vitesse, V14,15,16,17 .6

midfond,4 fond,.8 jong 2 aftrekvluchten M 24 telt niet

Kweker/koper 1e drie jonge

duivenvluchten

Ringenrace 1e 6 jonge duivenvluchten

als er 1 vlucht vervalt telt de volgende.

Derby 3e Vitesse,3e midfond,2e fond,3e

jong,2e natour

Puntensysteem als afdeling 1e 1000 pnt.

Laatste 750 pnt.

Aangewezen de bovenste 2 v/d lijst

tellen.

Prijsverdeling 1 op 3

Vliegen wel op zondag

06-12-2020

Hallo,

Een rare tijd normaal hadden we vol in de voorbereidingen gezeten voor de feestavond die gepland staat op 19 December.
Helaas zo als iedereen begrijpt gaat deze niet door maar wat in het vat zit verzuurt niet.
We hopen toch nog in het voorjaar ons 45 jarig bestaan te vieren.
Dit weekend iedereen gevraagd de ringen van de ringenrace 2021 te voldoen. We twijfelen nog om een verkoop te organiseren al is dit wel beter voor de kas.
Verder hopen we dat iedereen gezond blijft en probeer een beetje te genieten met de feestdagen.
Het Bestuur



Hallo,

Voor 2021 zijn er weer 80 ringen beschikbaar voor de ringenrace 2021.

Eerst worden de mensen die het jaar er voor mee doen benaderd en dan als er nog over zijn proberen we die ook nog kwijt te raken.

Het principe is op = op met maximaal 5 ringen per hok.

opgaves voor 2021 80 x

1 Henk Schreuder 4 X 0228 0002

1467821/1467824

2 Lucas Scholten 4 X 0215 0605

1467825/1467828

3 J.Hoogland 3 X 02280442

1467829/1467831

4 Gebr Kwast & Zn 5 X 0227 9162

1467832/1467836

5 S.Zwart & Zn 3 X 0228 9140

1467837/1467839

6 R.Strikwerda 3 X 0227 0007

1467840/1467842

7 Fam Schilstra 2 X 0226 0002

1467843/1467844

8 M.Adema 2 X 0215 0567

1467845/1467846

9 S v/d Boom 4 X 0227 0023

1467847/1467850

10 L.Bokma 4 X 0228 0007

1467851/1467854

11 T.Bakker 5 X 0262 0991

1467855/1467859

12 D.Buwalda 4 X 0227 0003

1467860/1467863

13 K.Mous 5 X 02330141

1467865/1467869

14 A.Zijlstra 1 X 0228 0281

1467870

15 Hok v Andel Terluin 4 X 0238 9130

1467871/1467874

16 R & A Riem 4 X 0227 9294

1467875/1467876  1467885 en 1467888

17 S.R. Walda 5 X 0226 0001

1467877/1467881

18.N.Silvius 1 X 0262 0427

1467882

19.C.Silvius 2 X 0262 1589

1467883/1467884

20.Sijbesma/KLaver 3 X 0228 9003

1467886,1467887,1467889

21.P.Poelstra 2 X 02250003

1467890/1467891

22, Comb Heeres 5 X 02279243

1467892/1467896

23.Gebr Heeres & Zn 2 X 02279090

1467897/1467898

24.Pieter Jansma 3 x 02330337

1467899/1467900/1467864






Mooie prestatie's Rayon "De Kuststrook"12-09-20 Burdinne Heron


1e O.Adema Bolsward 10/8 80%

2e L.Scholten Sneek 10/7 70%

3e Hok v Andel/Terluin 10/7 70%


E.Alkema 10/7 70%

M.Hoekstra 3/2 66.66%

S.Zwart & Zn 20/13 65%

P.Pander 27/17 62,96%

S de Wit 46/28 60,86%

J Zwart 12/7 58,33%

J.J.Hoogland 9/5 55,55%

T.Wouda 30/15 50%

J.Reitsma 8/4 50%





mooie prestatie's Venlo 05-09-20


1e J.J.Hoogland Midlum 9/8 88,88%

2e L.Scholten Sneek 20/16 80%

3e E.Alkema Harlingen10/8 80%


Sijbesma/Klaver 28/21 75%

De Jong/Winsemius 35/25 71,42%

Hok v Andel/Terluin 10/7 70%

M.Baggel 10/7 70%

N.Silvius 10/7 70%

O.Adema 10/6 60%

H.Brouwer 10/6 60%

F.Sijbrandi 5/3 60%

J.Bosgra 19/11 57,89%

L.Bokma 32/17 53,12%

S.Zwart & Zn 36/19 52,77 %

D.Buwalda 29/15 51,72%

Comb Heeres 10/5 50%





Mooie Prestatie's 29-08-20 Rayon "De Kuststrook" Gennep
1e O.Adema Bolsward 9/9 100%
2e J.Wijnberg Hollum Ameland 8/7 87,5%
3e S.Zwart& Zn Harlingen 25/21 84%


M.Baggel 14/11 78,57%
T.Wouda 8/6 75%
S.Kanger 38/25 65,78%
Hok v Andel/Terluin 10/6 60%
N.Silvius 10/6 60%
P.Pander 18/10 55,55%
J.J.Hoogland 9/5 55,55%
Gebr Heeres & Zn 19/10 52,63%
A.Wijkstra 23/12 52,17%
D.Buwalda 16/8 50%
C.Silvius 16/8 50%
De Jong/Winsemius 10/5 50%
J.Zwart 4/2 50%


Mooie Prestatie's 29-08-20 Arlon Rayon "De Kuststrook"


1e W.Kooiker Buren Ameland 23/15 65,21

2e Rinnie & Arjen Riem Harlingen 20/13 65%

3e L.Bokma Dronrijp 25/15 60%


Sijbesma/Klaver 27/15 55,55%

Hok v Andel/Terluin 20/10 50%

De Jong/Winsemius 26/13 50%

Sj v/d Boom 14/7 50%




Mooie prestatie's Rayon "De Kuststrook" 22-08-20 Burdinne Heron
1e W.Kooiker Ameland 24/14 58,33%
2e E.Alkema Harlingen 18/10 55,55%
3e J.J.Hoogland 20/11 55%
4e Rinnie & Arjen Riem 20/11 55%


Mooie prestatie's Rayon "De Kuststrook" 22-08-20 Kalkar


1e O.Adema Bolsward 9/7 77,77%

2e J.Wijnberg Ameland 7/5 71,42%

3e S.Zwart & Zn Harlingen 24/17 70,83%


N.Silvius 10/7 70%

E.Alkema 10/7 70%

H.Bakker 14/9 64,28%

M.Hoekstra 23/14 60,86%

A.Wijkstra 23/14 60,86%

Hok v Andel/Terluin 10/6 60%

M.Baggel 14/8 57,8%

Comb Heeres 9/5 55,55%

P.Pander 23/13 52%

S.Kanger 45/23 51,11%

L.Scholten 14/7 50%





Mooie Prestatie's 15-08-20 Chateaudun
1e W.Buwalda Oosterbierum 8/6 75%

2e Dirk Buwalda Franeker 16/11 68,75%
 3e S de Wit Sneek 8/4 50%

Mooie prestatie's 15-8-2020 Sittard
1e A.A.Zijlstra Harlingen 18/9 50%
2e J.Zwart Sneek 16-8 50%




Mooie Prestatie's 07-08-20 Bankenheim


1e L.Scholten Sneek 10/7 70%

2e S de Wit Sneek 8/5 62,5%

3e E.Alkema Harlingen 16/9 56,25%


D.Buwalda 19/10 52,63%

A.F. Lichthart 10/5 50%

W.Buwalda 10/5 50%

Pascal Poelstra 8/4 50%

J.Bosgra 12/6 50%

Hok v Velzen 4/2 50%





Mooie prestatie's 01-08-20 Venlo
1e M.Baggel Sneek 23/17 73,91%
2e Jelle Zwart Sneek 17/12 70,58


Mooie prestatie's 01-08-20 Orleans


1e M.Adema Bolsward 4/3 75%

2e S de Wit Sneek 9/6 66,66%

3e Sijbesma/Klaver 8/6 62,5%


G.Lambregts 10/6 60%

P.Pander 15/8 53,33 %

W.Buwalda 10/5 50%

Hok v Velzen 4/2 50%

Jelle Zwart 6/3 50%




Mooie prestatie's Gennep 25-07


1e Rinnie & Arjen Riem Harlingen 25/18 72%

2e Hok v Velzen Harlingen 50/33 66%

3e G.Lambregts Terschelling 28/18 64,28%


Sj v/d Boom 29/18 62,06%

Team Smit 33/20 60,60%

S.Ijnsen 33/20 60,60%

Gebr Heeres & Zn 84/48 57,8%

F.Fiege Terschelling 12/6 50%




Mooie prestatie's Arlon 25-07

1e H.Brouwer Hichtum 12/8 66,66%

2e L.Scholten Sneek 12/8 66,66%

3e N.Silvius Sneek 10/6 60%


J.Bosgra 12/7 58,33%

S de Wit 9/5 55,55%

J.J.Hoogland 15/8 53,33%

P.Pander 25/13 52%

Sijbesma/Klaver 8/4 50%

J.Pietersma 12/6 50%

Rinnie & Arjen Riem 16/8 50%

Team Smit 10/5 50%






Mooie prestatie's 18-07-20 Sens


1e Sjouke v/d Boom Harlingen 7/5 71,42%

2e Sijbesma/Klaver Tzummarum 10/6 60%

3e H.R.Kroese Scharnegoutum 10/6 60%


S de Wit 10/6 60%

T.Bakker 17/9 52,94%

Gebr Heeres & Zn 8/4 50%

P.Pander 26/13 50%

J.Pietersma 10/5 50%

R.Strikwerda 8/4 50%

Reitze Schotanus 10/5 50%

v Andel/Terluin 10/5 50%






Mooie prestatie's 11/7 Rethel


1e P.Pander Wijckel 18/13 72,22%
2e J.J.Hoogland Midlum 17/13 70,58%
3e T.Bakker Sneek 19/13 68,42


E.Sikkes 16/9 56,25%
R.Schotanus 9/5 55,55%
D.Buwalda 17/9 52,94%
Team Smit 8/4 50%
E.Broekhuizen 10/5 50%
R.Strikwerda 8/4 50%
W.Buwalda 10/5 50%
S.R.Walda 10/5 50%
Hok v Velzen 8/4 50%



Mooie prestatie's 5-7-20 Deurne


1e M.Baggel Sneek 6/6 100 %

2e M.Hoekstra Marsum 17/10 58,82 %

3e Hok v Andel/Terluin 18/10 55,55 %


Team Smit 8/4 50 %

R.Strikwerda 10/5 50 %

E.Alkema 10/5 50 %

W.H.Buren 4/2 50 %

E.Sikkes 10/5 50%




Mooie prestatie's 6-7-20 Troyes


1e D.Dam Idsegahuizum 7/6 85,71 %

2e Team Smit Sneek 4/3 75 %

3e Reitze Schotanus 10/6 60 %


J.Pietersma 9/5 55,55 %

T.Bakker 15/8 53,33 %

M.Baggel 8/4 50 %

Sijbesma/Klaver 10/5 50 %

Hok v Andel/Terluin 10/5 50 %

T.Wouda 10/5 50 %

Flapper/Mulder 8/4 50 %

Sj v/d Boom 6/3 50 %



Mooie prestatie?s 27-06-2020 Chimay

1e S de Wit Sneek 20/17 85%

2e Team Smit 12/10 83,33%


3e J.Boersma Sneek 11/9 81,81%

J.Pietersma 20/16 80%

L.Scholten 13/10 76,92%

R.Schotanus 16/12 75%

T.Bakker 32/23 71,87%

T.Wouda 28/20 71,42%

M.Baggel 10/7 70%

Hok v Velzen 10/7 70%

Flapper/Mulder 20/14 70%

Comb Corbier 28/19 67,85%

P.Pander 40/25 62,5%

B.Flapper 46/24 52,17%

N.Silvius 18/9 50%




Mooie prestatie?s 20-6-20 Chimay


1e Lucas Scholten Sneek 12/12 92,30%

2e Rinnie & Arjen Riem Harlingen 73,68%

3e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 68,96%


W.Buwalda 17/11 64,70%

Tj Bakker 31/19 61,28%

Reitze Schotanus 10/6 60%

Comb Heeres 10/6 60%

J.J.Hoogland 17/10 58,82%

D.Buwalda 29/17 58,62%

O.Adema 12/7 58,33%

M.Baggel 14/8 57,14%

Comb Corbier 30/17 56,66%

H.R.Kroese 9/5 55,55%

F.Fiege 18/10 55,55%

P.Pander 40/22 55%

J.Pietersma 22/12 54,54%

S.R.Walda 24/13 54,16%

S.Zwart & Zn 26/14 53,84%

E.Broekhuizen 17/9 52,94%

Sj v/d Boom 25/13 52%

B.Flapper 50/26 52%

Gebr Heeres& Zn 20/10 50%

A.A.Zijlstra 14/7 50%

Hok v Velzen 10/5 50%

M.Hoekstra 24/12 50%




Mooie prestatie?s V24 Blankenheim 13-6-20

1e Comb Flapper/Mulder Workum 24/17 70,83%

2e O.Adema Bolsward 11/7 63,63%

3e T.Wouda Uitwellingerga 34/21 61,76%

 

J.Pietersma 20/12 60%

V Andel/Terluin 29/17 58,62%

Team Smit 12/7 58,33%

B.Flapper 60/33 55%

Reitze Schotanus 17/9 52,94%

E.Alkema 25/13 52%

Gebr Kwast & Zn 20/10 50%

Sybesma/Klaver 22/11 50%




Mooie prestatie?s Sittard V 23 06-06-20


1e L.Bokma Dronrijp 10/9 90%

2e L.Scholten Sneek 13/10 76,92%

3e J.J.Hoogland Midlum 17/13 76,47%


 M.Baggel 15/11 73,33%

A.A.Zijlstra 14/10 71,42%

Sybesma/Klaver 23/16 69,56%

C.N.N.Silvius 13/9 69,23%

Joan veenstra 3/2 66,66%

Team Smit 12/8 66,66%

O.Adema 14/9 64,28%

J.Boersma 11/7 63,63%

T.Bakker 32/20 62,5%

Hok v Andel/Terluin 29/18 62,06%

Comb Heeres 10/6 60%

D.Buwalda 30/17 56,56 %

Gebr Kwast & Zn 23/13 56,52%

E.Alkema 20/11 55%

Sj v/d Boom 29/15 51,72%