CCGDeKuststrook

Subtitle

Mooie Prestaties in CCG De Kuststrook

Regels zijn verhouding 1 op 5 en minimaal 50% prijs.

liefhebber zit bij de 1e 100 duiven.

beste prestatie beoordeling is door het bestuur.

 

Dirk Buwalda heeft 3 prijzen beschikbaar gesteld.

Hanjo de Groot steld ook weer prijzen beschikbaar.

voor wie dit mooie voorbeeld wil volgen neem contact op met het bestuur.


Mooie prestatie's 14-09-19 Dreis-Bruck

1e Gebr Kwast & Zn Harlingen 10/8 80%

2e Lucas Scholten Sneek 14/10 71,42%

3e J.J.Hoogland Midlum 10/7 70%


E.Alkema 10/5 50%


Mooie prestatie?s 07-09-2019 Bierges

1e Team Smit Sneek 6/5 83,33%

2e J.J.Hoogland Midlum 10/7 70%

2e Fam.Schilstra Balk 10/7 70%

3e P.Pander Wijckel 40/25 62,5%

 

J.Pietersma 20/12 60%

F.Walda 10/6 60%

Gebr Kwast & Zn 25/13 52%

L.Scholten 16/8 50%

N.Silvius 10/5 50%

S de Wit 38/19 50%

Mulder/Prins 10/5 50%




Mooie prestatie?s 31-08-19 Heusden-Zolder


1e J.J.hoogland Midlum 10/9 90%

2e Lucas Scholten Sneek 20/15 75%

3e S.Zwart & Zn Harlingen 40/25 62,5%


 Reimer Strikwerda 5/3 60%

P.Pander 27/16 59,25%

J.J.Bouma 27/15 55,55%

Flapper/Mulder 20/11 55%

Comb Heeres 8/4 50%

S de Wit 20/10 50%

E.Alkema 10/5 50%

C.Silvius 10/5 50%

N.Silvius 10/5 50%





Mooie prestatie?s 24-08-19 Weert

1e J.J.Hoogland Midlum 10/9 90%

2e Sj. v/d Boom Harlingen 19/14 73,68

3e H.Schreuder Dronrijp 10/7 70%

 

Lucas Scholten 23/15 65,21%

P.Pander 30/19 63,33%

E.Alkema 10/6 60%

Comb Heeres 12/7 58,33%

J.Pietersma 30/17 56,66%

Flapper/Mulder 20/11 55%

Gebr Kwast & Zn 20/10 50%

Fam Schilstra 10/5 50%

O.Adema 16/8 50%


Mooie prestatie?s 16-08-19 Deurne

1e F.J.Walda Balk 5/5 100%

2e J.J.Hoogland 10/8 80%

3e C.Silvius Sneek 10/7 70%

3e Gebr Kwast & Zn Harlingen 20/14 70%


 E.Alkema 10/6 60%

D.Buwalda 22/12 54,54%

P.Pander 28/15 53,57%

T.Wouda 15/8 53,33%

Sj. v/d Boom 15/8 53,33%

G de Koe 28/14 50%




Mooie prestatie?s Gennep 10-08-19


 1e J.J.Hoogland Midlum 10/7 70%

2e Lucas Scholten Sneek 6/4 66,66%

3e H.Bootsma Sneek 16/10 62,5%


 A.Hogenhuis 26/16 61,53%

E.Alkema 10/6 60%

D.Buwalda 22/13 59,09%

T.Adams 9/5 55,55%

Sj v/d Boom 11/6 54,54%

J.Boersma 8/4 50%

F.J.Walda 6/3 50%




Mooie prestatie's Jonge duiven Chimay 10-08-19

1e O.Adema Bolsward 8/6 75%
2e W.Kooiker Ameland 7/4 57,14%








Mooie prestatie?s 21-07-2019 Chateaudun


1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 9/7 77,77%

2e S de Wit Sneek 9/6 66,66%

3e Reitze Schotanus Sloten 7/4 57,14%


 D.Buwalda 10/5 50%

H.Bootsma 4/2 50%

T.Bakker 8/4 50%

K.Mous 2/1 50%


Mooie prestatie's 20-07-2019 Bierges.
1e Lisa Kooiker Buren-Ameland 7/6 85,71%
2e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 8/5 62,5%
3e Sijbesma/Klaver Tzummarum 29/15 51,72%



Mooie prestatie?s Arlon 13-07-19 Midfond


1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 7/5 71,42%

2e M.Baggel Sneek 3/2 66,66%

3e J.J.Hoogland Midlum 10/6 60%

3e Lucas Scholten Sneek 5/3 60%

3e Comb v/d Meulen Bolsward 5/3 60%


Team Smit 7/4 57,14%

S de Wit 5/7 57,14%

H.Schreuder 15/8 53,33%

D.Buwalda 15/8 53,33%

Comb Corbier 10/5 50%

L.Bonnema 6/3 50%

E.Alkema 8/4 50%

D.Dam 8/4 50%






Mooie prestatie?s Heusden-Zolder 13-07-19 jonge duiven


1e T.Wouda Uitwellingerga 17/11 64,7%

2e O.Adema Bolsward 9/5 55,55%

3e Reimer Strikwerda Arum 17/9 52,94%

4e J.Boersma Sneek 20/10 50%




Mooie prestatie's 07-07-19 Deurne jong. de enige die voldoet aande creteria is Hok v Andel/Terluin Hijlaard 10/5 50%


Mooie prestatie?s 07-07-19 Lorris

 

1e S. de Wit Sneek 9/7 77,77%

2e F.M.M.Kampstra Sneek 3/2 66,66%

3e Sijbesma/Klaver Tzummarum 9/5 55,55%

Team Smit 2/1 50%

K.Mous 2/1 50%

L.Bonnema 4/2 50%

H.Bootsma 4/2 50%




Mooie prestatie?s 29-06-19 Chimay


1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 10/7 70%

2e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 21/14 66,66%

3e J.J.Hoogland Midlum 16/10 62,5%


 Gebr Kwast & Zn 10/5 50%

Sj v/d Boom 18/9 50%

P.Pander 20/10 50%

H.R.Kroese 10/5 50%





Mooie Prestatie's Rayon "De Kuststrook"Kalkar jong

Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? 22-06-19 Kalkar Jong
1e J.J.Hoogland Midlum 14/13 92,85%
2e Sijbesma/Klaver Tzummarum 43/31 72,09%
3e Lucas Scholten Sneek 25/13 52%

De Jong/Winsemius 30/15 50%



Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? 22-06-19 Kalkar vitesse

1e Lucas Scholten Sneek 7/7 100%

2e J.J.Hoogland Midlum 16/13 81,25%

3e J de Vries Sneek 9/7 77,77%

 

S.Zwart & Zn 10/7 70%

Gebr Heeres & Zn 39/25 64,10%

A.A.Zijlstra 16/10 62,5%

J.Pietersma 14/8 57,14%

Hok v Andel/Terluin 19/10 52,63%

Sj v/d Boom 21/11 52,38%

J.J.Bouma 6/3 50%

J.Boersma 8/4 50%




Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? 22-06-19 Auxerre


 1e A.F.Lichthart Sneek 1/1 100%

2e Lucas Scholten Sneek 8/6 75%

3e K.Mous Hemelen 3/2 66,66%


 P.Pander 22/13 59,09%

D.Buwalda 19/11 57,89

T.H.G.Bakker 10/5 50%






Mooie prestatie?s 16-06-19 Rethel

 

1e Lucas Scholten 7/7 100%

2e M.Baggel 4/4 100%

3e Sijbesma/Klaver 10/8 80%

 

E.Sikkes 4/3 75%

R.Schotanus 19/14 73,68%

j.pietersma 24/17 70,83%

T.H.G.Bakker 10/7  70%

T.Wouda 10/6 60%

Team Smit 10/5 50%

H.R.Kroese 10/5 50%




Mooie prestatie?s 09-06-2019 Gennep


1e Lucas Scholten Sneek 5/5 100%

2e De jong/Winsemius Sexbierum 7/6 85,71%

3e S.Zwart & Zn Harlingen 10/8 80%


Comb Heeres 8/6 75%

Gebr Heeres & Zn 27/20 74,07

J.J.Hoogland 17/12 70,58%

G.Baarda 10/6 60%

J.Pietersma 17/8 57,14%

Flapper/Mulder 16/9 56,25%

J.Bosgra 9/5 55,55%

Comb Corbier 13/7 53,84%

C.Silvius 10/5 50%

D.Buwalda 10/5 50%






Mooie prestatie?s 09-06-2019 Sens

1e D.Buwalda Franeker 21/13 61,90%

2e Sijbersma/Klaver Tzummarum 17/10 58,82%

3e S.r.Walda Oudega 7/4 57,14%

Hok V Andel Terluin 9/5 55,55%

Lucas Scholten 10/5 50%

B.Flapper 10/5 50%

J.Pietersma 10/5 50%





Mooie prestatie?s 01-06-19 Chimay


1e Klaas v/d Kuur Minnertsga 3/2 66,66%

2e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 20/13 65%

3e Sijbesma/Klaver Tzummarum 17/11 64,7%


 M.Baggel 8/5 62,5%

S.Zwart & Zn 26/16 61,53%

Gebr Heeres & Zn 20/12 60%

H.N.Schreuder 17/10 58,82%

J.Pietersma 23/13 56,52%

A.Wijkstra 23/13 56,52%

J de Vries 9/5 55,55%

H.Brouwer 13/7 53,84%

Rinnie & Arjen Riem 17/9 52,94%

D.Buwalda 23/12 52,17%

Gebr Kwast & Zn 41/21 51,21%

Lucas Scholten 17/7 50%

Reitze Schotanus 26/13 50%

W.Buwalda 14/7 50%

E.Alkema 10/5 50%

M & R Liebregts 10/5 50%

A.F. Lichthart 10/5 50%






Mooie prestatie's 25-05-2019 Troyes.
1e Sj v/d Boom Harlingen 5/4 80%
2e Lucas Scholten Sneek 5/3 66.66%
3e D.Buwalda Franeker 21/12 57,14%
4e D.Dam Idsegahuizum 6/3 50%

...

Dit zijn de enige 4 liefhebbers 1 op 5 bij de eerste 100 in Rayon "De Kuststrook"



Mooie prestatie?s 25-05-2019 Heusden-Zolder


1e Lucas Scholten Sneek 10/10 100%

2e Eric Alkema Harlingen 10/9 90%

3e J.J.Bouma Workum 10/8 80%


J.Pietersma 17/13 76,47%

E.Sikkes 4/3 75%

Flapper/Mulder 10/7 70%

D.Buwalda 10/7 70%

Gebr Heeres & Zn 29/20 68,96%

De Jong/Winsemius 3/2 66,66%

A.Wijkstra 23/15 65,21%

H.Bakker 5/3 60%

O.Adema 10/6 60%

S.Zwart & Zn 12/7 58,33%

H.Brouwer 16/9 56,25

Comb Corbier 16/9 56,25%

M.Baggel 9/5 55,55%

Comb Heeres 9/5 55,55%

B.Flapper 35/19 54,28%

J.J.Hoogland 17/9 52,94%

A.A.Zijlstra 12/6 50%

J.Bosgra 10/5 50%

W.Buwalda 2/1 50%









Mooie prestatie?s 18-05-2019 Chimay


1e J.Pietersma Balk 27/24 88,88%

2e J.J.Hoogland Midlum 82,35%

3e Lucas Scholten Sneek 76,92%


 D.Dam 10/7 70%

O.Adema 10/7 70%

Sijbesma/Klaver 24/16 66,66%

W.Buwalda 28/18 64,28%

Sj. v/d Boom 24/15 62,5%

H.Schreuder 18/11 61,11%

T.Wouda 10/6 60%

J.Boersma 12/7 58,33%

De Groot & De Jong 55/32 58,18%

E.Broekhuizen 9/5 55,55%

Flapper/Mulder 20/11 55%

A.Wijkstra 20/11 55%

E.Alkema 20/11 55%

V Andel/Terluin 29/15 51,72%






Mooie preststie?s 11-05-2019 Quievrain Rayon ?De Kuststrook?

1e J.J.Hoogland Midlum 17/14 82,35%

2e Lucas Scholten Sneek 15/12 80%

3e J.Pietersma Balk 28/22 78,57%

 

J.J.Bouma 10/7 70%

V Andel Terluin 29/20 68,96%

A.A.Zijlstra 16/11 68,75%

D.Dam 66,66%

De Groot De Jong 55/35 63,63%

D.Buwalda 33/21 63,63%

T.H.G.Bakker 19/12 63,15%

W.Buwalda 27/17 62,96%

Sijbesma/Klaver 26/16 61,53%

Comb Corbier 33/20 60,60%

A.Halma 10/6 60%

Gebr Heeres & Zn 44/26 59,09%

Rinnie & Arjen Riem 18/10 55,55%

M.Baggel 18/10 55,55%

Flapper/Mulder 20/11 55%

B.Flapper 50/27 54%

O.Adema 17/9 52,94%

Reitze Schotanus 26/13 50%





Mooie prestatie?s 4-5-19 Heusden-Zolder


1e Lucas Scholten Sneek 15/12 80%

2e J.Pietersma Balk 17/12 70,58%

3e R.Schotanus Sloten 16/11 68,75%


 S.R.Walda 21/13 61,90%

T.H.G.Bakker 20/12 60%

A.Wijkstra 20/11 55%

Flapper/Mulder 20/11 55%

Sijbesma/Klaver 28/15 53,57%

De Groot & De Jong 80/42 52,5%

S de Wit 21/11 52,38%

Team Smit 10/5 50%

J.J.Hoogland 18/9 50%

B.Flapper 40/20 50%










Mooie prestatie?s Weert 27-04-2019


 1e Joan Feenstra St. Jacobiparochie 3/3 100%

2e Klaas v/d Kuur Minnertsga 5/4 80%

3e J.J.Hoogland Midlum 18/12 66,66%


 D.Dam 19/12 63,15%

Lucas Scholten 15/9 60%

A.A.Zijlstra 17/9 52,94%

Sj v/d Boom 27/14 51,85%

D.Buwalda 30/15 50%




Mooie prestatie?s 20-04-2019 Deurne

1e J.J.Hoogland Midlum 17/17 100%

2e Sijbesma/Klaver Tzummarum 72,41%

3e A.A.Zijlstra Harlingen 70,58%

 

Sj v/d Boom 27/19 70,37%

Gebr Heeres & Zn 43/30 69,76%

De Jong Winsemius 9/6 66,66%

D.Dam 19/12 63,15%

Gebr Kwast & Zn 52/32 61,53%

P.Pander 33/20 60,60%

Lucas Scholten 15/9 60%

O.Adema 17/10 58,82%

A.Wijkstra 24/13 54,16%

W.Buwalda 30/16 53,33%

Hok v Velzen 36/19 52,77%

Flapper/Mulder 23/12 52,17%

E.Alkema 20/10 50%
























Mooie prestatie?s 22-09-2018 Sittard


1e Marijke Baggel 6/5 Sneek 83,33%


2e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 10/8 80%


3e S.Zwart & Zn Harlingen 8/6 75%


 


S de Wit 10/7 70%


C.Silvius 20/14 70%


Comb Heeres 8/5 62,5%


Reitze Schotanus 10/6 60%


Gebr Kwast & Zn 10/6 60%


Allert Turksma 14/8 57,14%


T.Wouda 33/18 54,54%


C.Tolsma 36/19 52,79%


J.J.Hoogland 10/5 50%
























Mooie prestatie?s 15-09 Weert

1e Gebr Kwast & Zn Harlingen 10/10 100%

1e Piet Bron St. Anneparochie 1/1 100%

1e O.Adema Bolsward 8/8 100%

2e M.Baggel Sneek 7/6 85,71%

 

Hok v Andel Terluin  21/14 66,66%

S de Wit 12/8 66,66%

Adema & Zn 6/4 66,66%

T.Wouda 9/6 66,66%

N.Silvius 10/6 60%

D.Buwalda 10/6 60%

E.Alkema 7/4 57,14%

C.Tolsma 36/20 55,55%

Comb Heeres 9/5 55,55%

J.J.Hoogland 10/5 50%

A.Turksma 14/7 50%









Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook? Deurne 1514 d.


1e Reitze Schotanus Sloten 2/2 100%


1e P.Bron St. Annaparochie 2/2 100%


2e D.Buwalda Franeker 12/10 83,33%


3e S.Zwart & Zn Harlingen 10/8 80%


 


O.Adema 9/7 77,77%


N.Silvius 10/7 70%


J.J.Hoogland 10/7 70%


B.Flapper 30/19 63,33%


C.Silvius 20/12 60%


Hok v Andel /Terluin 6/3 50%


C.Tolsma 54/27 50%


Gebr Kwast & Zn 10/5 50%


A.A.Zijlstra 10/5 50%


L.Bonnema 6/3 50%







Mooie prestatie's Quievrain 01-09-2018 Rayon "De Kuststrook"

1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 26/15 57,69%
2e Gebr Kwast & Zn Harlingen 36/18 50%



Mooie prestatie?s 01-09-2018 Quievrain


1e Reitze Schotanus Sloten 4/4 100%


1e Lucas Scholten Sneek 7/7 100%


2e J.J.Hoogland Midlum 10/9 90%


2e S.Zwart & Zn Harlingen 10/9 90%


3e Hok v Velzen Harlingen 5/4 80%


 


A.A.Zijlstra 14/11 78,57%


C.Silvius 20/14 70%


Sj v/d Boom 17/11 64,70%


P.Pander 14/9 64,28%


S.R.Walda 11/7 63,63%


W.Buwalda 11/7 63,63%


Comb Heeres 23/14 60,86%


Gebr Kwast & Zn 10/6  60%


B.Flapper 30/18 60%


C.Tolsma 27/16 59,25%


S de Wit 17/10 58,82%


A.Wijkstra 6/3 50%


A.Hogenhuis 24/12 50%






Mooie prestatie's Quievrain 24-08-2018 1638d.
1e Lisa Kooiker Buren-Ameland 8/5 62,5%
2e Hok v Andel/Terluin Hijlaard 21/12 57,14


Mooie prestatie?s 18-08-2018 Bierges Rayon ?De Kuststrook?

1e D.Buwalda Franeker 40/27 67,50%

2e W.Buwalda Franeker 30/19 63,33

3e F.Fiege Midsland (Terschelling) 24/14 58,33%

Ijnsen/Wassenaar 42/21 50%

G.Lambregts 24/12 50%

W.Kooiker 16/8 50%





Mooie prestatie?s Rayon ?De Kuststrook?11-08-2018 Weert


1e Sj v/d Boom Harlingen 23/14 60,86%

2e Hok v Andel / Terluin Hijlaard 40/22 55%

3e Lisa Kooiker Ameland 15/8 53,33%


 Lucas Scholten 27/14 51,85%

Sijbesma/Klaver 33/17 51,51%









Mooie prestatie?s 04-08-2018 Gennep


1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 33/25 75,75%


2e S.R.Walda Oudega 30/19 63,33%


3e Lucas Scholten Sneek 27/17 62,96%


 


Reitze Schotanus 34/21 61,76%


J.Pietersma Balk 44/26 59,09%


Hok v Andel/Terluin 42/22 52,38%


M.Baggel Sneek 16/8 50%


J.J.Hoogland 46/23 50%












Mooie prestatie?s 2e jonge duivenvlucht 21-07-2018 Duiven


1e Sijbesma/Klaver Tzummarum 34/21 61,76%


2e Gebr Heeres & Zn Harlingen 37/21 56,75%


3e Hok Cornel/ v Andel Harlingen 29/15 51,72%


Reitze Schotanus 30/15 50%


W.Buwalda 34/17 50%









Mooie Prestatie?s 14-07-2018 Deventer


 


1e H.Bakker Midlum 10/9 90%


2e A.Wijkstra Midlum 22/18 22/18 81,81%


3e Sj. v/d Boom Harlingen 25/19 76%


 


Sijbesma/Klaver 34/23 67,64%


Hok Cornel v Andel 30/20 66,66%


A.A.Zijlstra 20/13 65%


J.J.Hoogland 55/32 58,18%


Comb Heeres 19/11 57,89%


Rinnie & Arjen Riem 25/14 56%









Mooie Prestatie?s 14-07-2018 Chimay


1e Gebr Heeres & Zn Harlingen 10/8 80%


1e Lucas Scholten Sneek 10/8 80%


2e J.Pietersma Balk 19/14 73,68%


3e W.Buwalda Franeker 10/7 70%


3e H.Kruisenga Bolsward 10/7 70%


 


S.R.Walda 16/11 68,75%


De Jong/Winsemius 3/2 66,66%


Hok Cornel/v Andel 10/6 60%


J de Vries 7/4 57,14%


D.Buwalda 17/9 52,94%


O.Adema 8/4 50%


A.A.Zijlstra 12/6 50%


J.J.Bouma 12/6 50%






Mooie prestatie's Bourges 07-07-2018

1e D.Buwalda Franeker 9/8 88,88%
2e W.Buwalda Franeker 10/8 80%
3e L.Bonnema Sneek 6/4 66,66%

D.Dam 6/3 50%
F.M.M.Kampstra 4/2 50%
W.Kooiker 4/2 50%



Mooie prestatie?s Laon 30-06-2018


 


1e Buwalda Franeker 10/7 70%


1e Gebr Heeres & Zn Kimswerd 10/7 70%


2e Doeke Dam Idskenhuizen 9/6 66,66%


3e P.Pander Wijckel 20/13 65%


 


D.Buwalda 20/11 55%


A.A.Zijlstra 12/6 50%


Hok v Velzen 10/5 50%


J.J.Hoogland 14/7 50%


Lucas Scholten 14/7 50%


S de Wit 8/4 50%





Mooie prestatie?s Sittard 23-06-2018


1e Lucas Scholten Sneek 13/11 84,61


2e D.Buwalda Franeker 17/11 64,70%


3e H.Kruisenga Bolsward 15/9 60%


 


Team Smit 7/4 57,14%


J.Pietersma 27/14 51,85%


W.Buwalda 8/4 50%


Gebr Kwast & Zn 20/10 50%


A.Turksma 14/7 50%









Mooie prestatie?s Sens 23-06-2018


1e W.Buwalda Franeker 10/9 90%


2e D.Buwalda Franeker 9/8 88,88%


3e Gebr Heeres & Zn Kimswerd 8/6 75%


 


R & E Hoekstra 3/2 66,66%


S de Wit 5/3 60%


G de Vries 10/6 60%


Sijbesma/Klaver 12/7 58,33%


B.Flapper 8/4 50%


Rinnie & Arjen Riem 4/2 50%


A.A.Zijlstra 2/1 50%


Hok Cornel v Andel 2/1 50%










Mooie prestatie?s 16-06-2018 Morlincourt


1e De Jong/Winsemius Sexbierum 3/2 66,66%


2e M.Baggel Sneek 8/5 62,50%


3e W.Buwalda Franeker 19/11 57,89%


O.Adema 9/5 55,55%


H.Brouwer 6/3 50%


W.Zondervan 24/12 50%









Mooie prestatie?s 10-06-2018 Chalon de Champagne 620d.


1e F.M.M. Kampstra Sneek 5/4 80%


2e S de Wit Sneek 7/4 57,14%


3e D.Buwalda Franeker 9/5 55,55%


H.Brouwer 4/2 50%


B.Flapper 8/4 50%


Geert Schilstra 6/3 50%


Comb v/d Meulen & Zn 4/2 50%










Mooie prestatie?s V23 Sittard 9-6-2018


 


1e Willem Buwalda Franeker 4/4 100%


2e Lucas Scholten Sneek 14/12 85,71


3e Gebr Heeres & Zn Kimswerd 20/17 85%


 


J.Pietersma 27/21 77,77%


P.Pander 16/12 75%


O.Adema 8/6 75%


Comb Corbier 4/3 75%


Marijke Baggel 8/6 75%


Auke Halma 7/5 71,42%


W.N.Potyk 16/11 68,75%


Fam.Schilstra 3/2 66,66%


A.A.Zijlstra 14/9 64,28%


J.J.Hoogland 14/9 64,28%


S de Wit 8/5 62,5%


Team Smit 8/5 62,5%


C.Silvius 8/5 62,5%


H.R.Kroese 10/6 60%


T.Wouda 10/6 60%


De Groot & De Jong 100/59 59%


J.J.Bouma 12/7 58,33%


H.Mulder 15/8 53,33%


B.Flapper 30/15 50%










Mooie prestatie?s Quievrain  03-06-2018


1e Lucas Scholten Sneek 14/13   92,85%


2e Marijke Baggel Sneek 8/7       87,5%


3e S de Wit Sneek 9/7                    77,77%


J.Boersma 8/6 75%


Sijbesma/klaver 18/13 72,22%


Auke Halma 7/5 71,42%


Reitze Schotanus 20/14 70%


D.Dam 8/5 62,5%


V Andel/Terluin 10/6 60%


W.Buwalda 20/12 60%


J.Pietersma 27/16 59,25%


J.J.Hoogland 15/8 53,33%


Comb Corbier 30/16 53,33%


H.Kruisenga 16/8 50%


Gebr Heeres & Zn 20/10 50%


Flapper/Mulder 20/10 50%


H.Brouwer 8/4 50%


H.R.Kroese 10/5 50%










Mooie prestatie?s 26-05-2018 Weert


 


1e J.J.Hoogland Midlum 14/13 92,85


2e E.Broekhuizen Harlingen 10/8  80%


3e Gebr Heeres & Zn Kimswerd 30/23 76,66%


S.R.Walda 4/3 75%


Auke Halma 7/5 71,42%


Sj v/d Boom 17/12 70,58%


A.Wijkstra 31/21 67,74%


D.Buwalda 14/9 64,28%


Lucas Scholten 14/9 64,28%


Comb Corbier 10/6 60%


Flapper/Mulder 10/6 60%


Hok v Velzen 17/10 58,82%


D.Dam 9/5 55,55%


H.Mulder 15/8 53,33%


K Ypma 12/6 50%


Comb v/d Meulen & Zn 12/6 50%


Gebr Kwast & Zn 20/10 50%


A.A.Zijlstra 12/6 50%


P.Boschma 8/4 50%


J.Boersma 10/5 50%










Mooie prestatie?s Troyes 26-05-2018


1e Hok Cornel v Andel Harlingen 2/2 100%


1e A.A.Zijlstra 2/2 Harlingen 100%


2e W.Buwalda Franeker 20/15 75%


3e D.Dam Idskenhuizen 9/6 66,66%


Gebr Heeres & Zn 8/5 62,5%


G de Koe 10/6 60%


S de Wit 7/4 57,14%


P.Pander 18/9 50%


Reitze schotanus 6/3 50%


P.Boschma 4/2 50%


A.Halma 4/2 50%


H.Brouwer 4/2 50%










Mooie Prestatie?s 20-05-2018 Chimay


1e A.A.Zijlstra Harlingen 15/12 80%


1e J.Boersma Sneek 10/8 80%


2e Sijbesma/Klaver Tzummarum 19/15 78,94%


3e O.Adema Bolsward 13/10 76,92%


D.Buwalda 21/14 66,66%


Gebr Heeres & Zn 30/20 66,66%


Hok Cornel/v Andel 18/11 61,11%


Reitze Schotanus 20/12 60%


Fam.Schilstra 5/3 60%


Hok v Velzen 20/12%


W.Buwalda 26/15 57,69%


Lucas Scholten 14/8 57,14%


Comb v/d Meulen & Zn 16/9 56,25%


J.Pietersma 29/16 55,17%


W.N.Potyk 10/22 55%


Flapper/Mulder 55%


E.Broekhuizen 17/9 52,94%


B Beimers 10/5 50%


L Bonnema 10/5 50%


R & E Hoekstra 8/4 50%










Mooie prestatie?s 12-05-2018 Quievrain


1e J.J.Hoogland Midlum 17/13 76,47 %


2e W.Buwalda Franeker 26/18 69,23 %


3e Hok V Velzen Harlingen 20/13 65 %


Comb v/d Meulen Bolsward 18/11 61,11 %


Feikem & Feikema Harlingen 10/6 60 %


Cor Tolsma Oude Bildtzijl 26/15 57,69 %


Henk Mulder Workum 18/10 55,55 %


Rinnie & Arjen Riem 18/10 55,55 %


Flapper/Mulder Workum 20/11 55 %


Bokma-Draaisma Dronrijp 23/12 52,17 %


D.Buwalda Franeker 27/14 51,85 %


A.Wijkstra Midlum 37/19 51,35


Elly Broekhuizen Harlingen 16/8 50 %






Mooie Prestatie?s Sittard 05-05-2018

1e J.J.Hoogland Midlum 17/15 88,23%

2e Lucas Scholten Sneek 15/13 86,66%

3e A.A.Zijlstra Harlingen 16/13 81,25%

3e Sybesma/Klaver Tzummarum 16/13 81,25%

Flapper/Mulder Workum 20/16 75%

Gebr Kwast & Zn Harlingen 72,41%

J.Pietersma Balk 27/19 70,37%

Hok v Velzen Harlingen 25/17 68%

W.Buwalda Franeker 28/19 67,85%

D.Buwalda Franeker 29/19 65,51%

Gebr Heeres & Zn Kimswerd 48/31 64,58%

Hok Cornel v Andel 22/14 63,63%

Sj v/d Boom Harlingen 20/12 60%

Comb Corbier Sneek 35/21 60%

D.Dam idsengahuizen 20/12 60%

A.Wijkstra Midlum 36/20 55,55%

H.Kruisenga Bolsward 20/10 50%





Mooie prestatie?s V17 28-04-2018 Weert

1e Team Bokma-Draaisma Dronrijp 23/16 69,56%

2e A.A.Zijlstra Harlingen 16/11 68,75%

3e B.Beimers St.Jacobiparochie 14/9 64,28%

Hok v Velzen Harlingen 25/16 64%

Rinnie & Arjen Riem Harlingen 19/12 63,15%

Lucas Scholten Sneek 15/9 60%

H.R.Kroese Scharnegoutum 10/6 60%

H.Kruisenga Bolsward 20/12 60%

W.Kooiker Ameland 19/11 57,89%

W.Buwalda Franeker 26/15 57,69%

T.Wouda Uitwellingerga 28/16 57,14%

S. de Wit Sneek 16/9 56,25%

SJ.v/d Boom Harlingen 20/11 55%

Hok Cornel v Andel Harlingen 22/12 54,54%

J,Boersma Sneek 15/8 53,33%

C.Silvius Sneek 22/11 50%

Team Smit Sneek 12/6 50%

J.Pietersma Balk 28/14 50%

Flapper/Mulder Workum 20/10 50%

D.Buwalda Franeker 30/15 50%




V16 Deurne 21-04-2018

1e Hessel Bakker Midlum 9/9 100%

2e O.Adema Bolsward 16/14 87,5%

3e D.Buwalda Franeker 26/22 84,61%

W.Buwalda Franeker 24/19 79,16%

Lucas Scholten Sneek 16/12 75%

Flapper/Mulder Workum 20/15 75%

Reitze Schotanus Sloten 26/17 65,38%

Hok v Velzen Harlingen 26/16 62,5%

A.A.Zijlstra Harlingen 16/10 62,5%

J.J.Hoogland Midlum 18/11 61,11%

J.Pietersma Balk 27/16 59,25%

Team Smit Sneek 12/7 58,33%

Gebr Heeres & Zn Kimswerd 50/29 58%

D.Dam Idsegahuizen 20/11 55%

P.Pander Wijckel 40/22 55%

Comb Corbier 38/20 52,53%

Fam.Schilstra Balk 6/3 50%

Gebr Kwast & Zn Harlingen 30/15 50%

A.Wijkstra Midlum 38/19 50%



V15 Gennep 14-04-2018

1e Flapper/Mulder Workum 20/12 60%

2e N.Silvius Sneek 20/11 55%

3e Fam.Schilstra Balk 8/4 50%